DEVA’dan demokratlara davet

DEVA’dan demokratlara davet

DEVA Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Daylık, partisinin İl Başkanları Toplantısında Genel Başkan Ali Babacan’ın kimliği, inancı, ideolojisi her ne olursa olsun, tüm demokratları DEVA çatısı altına davet ettiğini söyledi

 

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Daylık, 6. İl Başkanları Toplantısının başkentte Bilkent Otel Kongre Merkezinde 12 Ekim 2021 Salı günü yapıldığını kaydetti.
Partisinin 6. İl Başkanları Toplantısına katılan İl Başkanı Daylık, DEVA Lideri Ali Babacan’ın tüm demokratları DEVA çatısına davet ettiğini açıkladı. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan İl Başkanları Toplantısında yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Kimliği, inancı, ideolojisi her ne olursa olsun, tüm demokratları DEVA çatısı altına davet ediyoruz. Fikirlerden kaçmayan, konuşmaktan korkmayan bir ülkeye davet ediyoruz. Cesur, özgür ve zengin bir Türkiye’ye davet ediyoruz. Türkiye’yi; özgürlük, hak, adalet ve demokrasi ilkeleri etrafında yeni bir toplumsal sözleşmeye davet ediyoruz İnsan onuruna yakışır bir siyasal düzen için sabırsızlanıyoruz. Ülkemiz şu anda fırtınalı bir dönemden geçiyor. Türkiye, keyfi ve kuralsız bir yönetim anlayışının elinde, bu durumdan çıkış için yönü arıyor. Ancak bizler, ülkemizi barış, refah ve adalet limanına sağ salim yanaştıracağız. Ülkemizin tüm sorunlarını, meşru demokratik siyaset zemininde çözeceğiz.”
>> Mustafa ERTÜRK’ün Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi