Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Didem Arslan Evli Mi Bekar Mı?

İnternette en çok araştırılanlar arasında Didem Arslan evli mi bekar mı? Sorusu yer aldı. Peki, ünlü isim Didem Arslan evli mi bekar mı? Detayları haberimizde…

İnternette en çok araştırılanlar

Show TV’de sunmuş olduğu ‘’Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’’ isimli program ile tanınan ünlü isim Didem Arslan’ın hayatı merak konusu oldu. Didem Aslan hakkında merak ettikleriniz haberimizde..

 

DİDEM ARSLAN KİMDİR?

1974 yılında İstanbul’da doğan Didem Arslan aslen Adanalıdır. Lise eğitimini Kadıköy Lisesinde tamamlayan Arslan, İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon mezunudur. İş hayatına Flash TV’de haber sunarak başlayan Arslan, Daha sonra Kanal D’de muhabir olarak çalışmış aynı zamanda haftasonları haber programları sunmuştur. Ardından Uğur Dündar’ın ekibine dahil olup Star TV’de çalışmıştır. 2004 yılında Habertürk TV’ye geçen Didem Arslan Yılmaz bir süre “Haber Sahası” programını sunmuştur. Daha sonra CNN TÜRK’te 4 yıl çalışan Arslan Yılmaz,  6 ay devam eden bir programda görev almıştır. Aynı dönemde Sağlık Bakanlığı ve CNN TÜRK’ün ortak organizasyonu ‘Hayata Bağış’ kampanyasında bir farkındalık oluşturmak için çalışmıştır. 2007/2016 yılları arasında Habertürk’te çalışan Didem Arslan Yılmaz, Habertürk’de 13 Ajansı, Gün Ortası ile Türkiye’nin Nabzı programlarının sunuculuğunu yapmıştır. Şuanda Show TV’de kendisinin sunumuyla “Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme” programını sunmaktadır.

DİDEM ARSLAN EVLİ Mİ BEKAR MI?

Kanal D istihbarat şefi Kürşat Yılmaz ile evlenmiştir. Yılmaz çiftin bu evlilikten Mina adında bir kız çocukları vardır.

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti