Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Dijital Hayvanat Bahçesi Projemiz Şehrimizi Cazip Hale Getirecek”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Dijital Hayvanat Bahçesi ve Dev Akvaryum projesinin şehrin kültürel ve turistik açıdan daha cazip hale gelmesine katkı sağlayacağını belirtti.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, dijital hayvanat bahçesi ve akvaryum projesi ile ilgili açıklamada bulundu.

“Dijital Hayvanat Bahçesi Projemiz Şehrimizi Cazip Hale Getirecek”

Belediye Başkan Adayı Uluçay, yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: “Yerel halk ve turistler için benzersiz bir deneyim sunmayı hedefleyen projemiz kapsamında, geleneksel hayvanat bahçelerinden farklı olarak dijital teknoloji de kullanılacak. Dijital hayvanat bahçesi ve akvaryum, modern teknolojinin getirdiği imkânlarla ziyaretçilere yeni bir deneyim sunacak. Afyonkarahisar’ı sadece yerel halkımızın değil, ülke genelinde ve uluslararası alanda da daha çekici bir destinasyon haline getireceğiz. Bu kapsamda, dijital hayvanat bahçesi ve akvaryum projesiyle şehrimize farklı bir nitelik kazandıracağız. Dijital hayvanat bahçesi projemizle gerçekçi sanal ortamda doğanın muhteşem canlılarını vatandaşlarımızla buluşturacağız. Ayrıca bir başka projemiz olan ve ziyaretçilerin keyifli vakit geçirebilecekleri çok çeşitli balık türlerine sahip dev bir akvaryumu şehrimize kazandıracağız. Çocuklarımızın doğayı, hayvanları ve deniz canlılarını daha yakından tanımalarını sağlayacak bu iki projemiz, onların eğitimine önemli bir katkı sunacak. Ayrıca, yetişkinler için de eğlenceli ve öğretici bir ortam oluşturmuş olacağız.”

“Dijital Hayvanat Bahçesi Projemiz Şehrimizi Cazip Hale Getirecek”