Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Dikmen, aday adaylığını açıkladı

İl Genel Meclisi (İGM) AK Parti İscehisar Üyesi Murat Dikmen, İscehisar Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı

Dikmen, aday adaylığını açıkladı

İscehisar AK Parti İlçe Başkanlığı Kurucu Üyesi ve İscehisar ilçesinin iki dönem İlçe Başkanlığı görevini yürüten Murat Dikmen’in başvuru evraklarını, AK Parti İlçe Başkanı Metin Balaban, partide aday adaylığı başvuru teslimi sırasında eşlik etti. Murat Dikmen, AK Parti Seçim İşleri Başkanı Abdullah Açar’a, İscehisar Belediye Başkan aday adaylığı başvuru belgelerini teslim etti.
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığında açıklama yapan İscehisar Belediye Başkan aday adayı Murat Dikmen, şunları kaydetti:
“1985’li yıllarda çıktığımız hizmet yolunda, İscehisar ve İscehisar’lı hemşerilerimize bu güne kadar hizmet etmenin gururunu yaşıyorum. İscehisar bizler için büyük bir öneme sahip olup, bu güne kadar resmi işlerde ve bürokraside iş alanlarında üzerimize düşenin en iyisini yapma gayretinde olduk ve her zaman olacağım. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ikeleri ve insan odaklı çalışmları bizimde düsturumuz olup, İscehisar halkımıza ayrım gözetmeksizin hizmet etmek için aday oldum. Önceki dönem çalışmalarımız ve hizmet aşkımızı AK Partide Başladık, AK Partide zirveye çıkarma arzusundayız. İscehisar’a hizmet eden gelmiş geçmiş bütün Belediye Başkanlarımızı ve ebediyete intikal edenleri rahmetle anıyorum. Gönüllerin partisi AK Parti’den aday adayı olan bütün arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür eder, İscehisar’a ve sevenlerimize sağlık, mutluluk dilerim. İlçe Başkanımız Metin Balaban ve partimizin gencinden yaşlısına, emeği geçen herkese ve tüm ilçe teşkilatımıza da çok teşekkür ederim.”