Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Eğitimin Her Kademesinde Başarıyı Artırmak İçin Çalışıyoruz”

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, kendilerinin eğitimin her kademesinde başarıyı artırmak için çalıştıklarını söyledi

İl Milli Eğitim Müdürü

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Değerlendirme Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci’nin Başkanlığında yapıldı. Toplantıya; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mevlüt Çınar ve Fatih Akçil ile birlikte 17 İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İl Milli Eğitim Şube Müdürlerinin katıldığı Değerlendirme Toplantısı Hocalar İlçesi’nde gerçekleştirildi.
Yılsonu Değerlendirme Toplantısı kapsamında; 2023-2024 Eğitim öğretim yılının genel analizi yapılırken ilimizin Liselere Geçiş Sistemi (LGS) Merkezi Sınavı’nda elde ettiği başarılar üzerine ayrıntılı değerlendirmelerde bulunuldu. İlçelerdeki ve il merkezindeki okulların bakım ve onarım faaliyetlerinin gündeme getirildiği toplantıda iyileştirme çalışmaları için planlamalar görüşüldü. Yaz döneminde açılacak olan DYK Kursları ve diğer gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, şunları kaydetti: “Başarılarla dolu geçirilen bir eğitim öğretim yılının daha sonuna geldik. Öğrencilerimizin gurur duyulacak başarıları hepimizin yüzünü güldürdü. Bizler eğitimin her kademesinde kaliteyi arttırmak için çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmaların olumlu sonuçlarını aldığımızı görmek yolumuzun doğruluğunu gösteriyor bize. Çıkmış olduğumuz bu başarı yolculuğunda hepinize emekleriniz için teşekkür ediyor, başarılarımızın artarak devam etmesini temenni ediyorum.”

“Eğitimin Her Kademesinde Başarıyı Artırmak İçin Çalışıyoruz” “Eğitimin Her Kademesinde Başarıyı Artırmak İçin Çalışıyoruz”