Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Emekli Binbaşı, AK Parti’den Aday Adayı Oldu

Emekli Binbaşı Hüseyin Şimşek, AK Parti İscehisar Belediye Başkanlığı aday adaylı için başvuruda bulundu

Emekli Binbaşı, AK Parti’den Aday Adayı Oldu

Emekli Binbaşı Hüseyin Şimşek, AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığına eşi Selma Şimşek’le birlikte İscehisar Belediye Başkan aday adaylığı için başvuruda bulundu. Şimşek’in başvuru belgelerini AK Parti İscehisar İlçe Başkanı Metin Balaban ve Seçim İşleri Başkanı Abdullah Açar teslim aldı.
“İSCEHİSAR HALKINA AYRIM YAPMADAN HİZMETE TALİBİM”
Başvuru işlemlerinin ardından açkılamada bulunan Şimşek, “İçinden çıkmakla gurur duyduğum İscehisar’ımızın bir evladı olarak vefa borcumu ödemek, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği hizmet prensipleri doğrultusunda, kadınıyla, erkeğiyle ve gençliğiyle tüm İscehisar halkımızın hak ettiği ve özlem duyduğu, insan faktörünü, adaleti, imar işlerinin yanı sıra sosyal belediyeciliği esas alan ve en önemlisi de gönüllere girebilmeyi hedefleyen disiplinli ve düzenli bir belediye yöneticiliği yaklaşımıyla tüm İscehisar halkımıza ayrım gözetmeksizin hizmet etmeye talibim ve bunun için gerekli olan bilince ve tecrübeye sahip olduğumu da bilhassa belirtmek istiyorum. Bu temennilerle demokratik ve siyasi olgunluk içerisinde, insanlarımızı ayrıştırıcı değil birleştirici bir anlayışla, hoşgörüye dayalı bir hizmet yarışı sergilenmesi arzusuyla; benimle birlikte aday adayı olan bütün arkadaşlarımıza da muvaffakiyetler diliyorum.” dedi.
Şimşek açıklamasının devamında şunları söyledi:
“Aday adaylığı kararı aşamasında destekleri ile bana güç veren çok değerli eşime, kızlarıma, akrabalarıma, dost ve arkadaşlarıma da huzurunuzda bir kere daha teşekkür ediyorum. Tabi ki de, her zaman şahsıma karşı göstermiş oldukları sıcakkanlı ve güler yüzlü tavırları nedeniyle de başta İlçe Başkanımız Metin Balaban olmak üzere Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile birlikte tüm ilçe teşkilatımıza da teşekkürü borç biliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, aday adaylığımın hayırlara vesile olması temennisi ile herkese en kalbi duygularımla sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.
Allah Yar ve Yardımcımız olsun.”