İl Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğümüz ve TEM Şube Müdürlüğü, aranan şahıslara yönelik müşterek çalışma yaptı. Çalışma sonunda FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne Üye Olma suçundan 2016 yılında Tokat Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından işlem yapılan, FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütünde sözde Adliye yapılanmasında yer alan 5 yıl kesinleşmiş hükmü bulunan B.Ü., Bolvadin’de yakalandı. Gözaltına alınan B.Ü., işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildi.
FETÖ’cü B.Ü., Bolvadin’de Yakalandı
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri 5 yıl kesinleşmiş hükmü bulunan B.Ü.’yü Bolvadin’de yakaladı
![FETÖ’cü B.Ü., Bolvadin’de Yakalandı İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/06/FETOcu-B.U.-Bolvadinde-Yakalandi-1100x650.jpeg)