• TARİH: 28.02.2021
FETÖ’cü Tokat’a giderken yakalandı

FETÖ’cü Tokat’a giderken yakalandı

Hakkında FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü’ne üye olmak suçundan kesinleşmiş cezası bulunan A.E., Afyonkarahisar Otogarı’ndan Tokat’a gitmek üzereyken yakalandı

 

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğü ile Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, örnek bir takip sonucunda bir FETÖ’cüyü yakaladı. Malatya 2. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne Üye Olmak suçundan hakkında 6 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.E., 19 Ocak gecesi, saat 23:00 sıralarında Afyonkarahisar Otagarı’ndan Tokat’a gitmek üzere otobüse bineceği sırada yakalandı. A.E., T Tipi Kapalı Cezaevi’ne nakledilecek.
>> Burak AYDIN’ın Haberi

 

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi