Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Fidanlar Toprakla Buluşturuldu

Şuhut Gençlik Merkezi tarafından 21 Mart Ormancılık Günü kapsamında gerçekleştirilen etkinliğe 50 öğrenci katılırken fidanlar toprakla buluştu

Şuhut Gençlik Merkezi tarafından

Şuhut Organize Sanayi Bölgesi’nde, 50 gencin katılımıyla 21 Mart Ormancılık Günü kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte Gençlik Merkezi tarafından hatıra ormanı oluşturuldu. Şuhut İlçe Kaymakamı Harun Reşit Han, eğitmenler ve gönüllü gençlerin katılımıyla fidanlar toprakla buluşturuldu.

Gençlik Merkezi’nin öncülüğünde gerçekleştirilen etkinlikte, gençler doğaya olan duyarlılıklarını ve çevre bilincini arttırmak adına bir araya geldi. Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirilen bu hatıra ormanı projesi, bölgenin yeşil alanlarını arttırarak çevre dostu bir yaşamın teşvik edilmesine katkı sağlayacak.

Gençlerin büyük bir özveri ve heyecanla çalıştığı etkinlikte, fidanlar toprakla buluşturulurken gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakma gayesiyle hareket edildi.

Şuhut Gençlik Merkezi’nin bu tür etkinliklerle gençleri çevre bilincine ve doğaya duyarlı bireyler olarak yetiştirmeye devam edeceği belirtildi. Bu tarz etkinliklerin gençlerin sosyal sorumluluklarını ve çevre bilincini arttırma yolunda önemli adımlar olduğu vurgulandı.

Fidanlar Toprakla Buluşturdu

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti