Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Futbolda Şampiyon Afyon Et Entegre

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel hâle getirilen ve bu yıl 17’nci kez düzenlenen ATSO Spor Oyunları’nın futbol branşında final müsabakası ve ödül töreni gerçekleştirildi.

Futbolda Şampiyon Afyon Et Entegre

Kocatepe Spor Kompleksi D-2 Çim Saha’da yapılan final maçında Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi ile Afyon Et Entegre A.Ş. karşı karşıya geldi. Büyük bir mücadeleye sahne olan ve normal süresi karşılıklı gollerle 4-4 biten maçı penaltılarda Afyon Et Entegre A.Ş. kazandı.

Futbolda Şampiyon Afyon Et Entegre

Final maçının ardından düzenlenen ödül töreninde, 17. ATSO Spor Oyunları’nın futbol branşı üçüncüsü İnşaat Mühendisleri Odası İl Temsilciliği’ne ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser kupa ve madalyalarını takdim etti.

Organizasyonun ikincisi olan AFSÜ Hastanesi’ne kupa ve madalyalarını ATSO Spor Oyunları Komisyonu Başkanı olan ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayrettin Güzbey takdim etti.

Futbol branşının şampiyonu Afyon Et Entegre A.Ş.’ye  madalyaları ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser takdim ederken, kupayı Serteser ve Güzbey birlikte verdi.

AFSÜ Genel Sekreteri Ziya Kutay Erşen ile İnşaat Mühendisleri Odası İl Temsilcisi Ahmet Neoldum’un da katıldığı madalya ve kupa töreni, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.