Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gazeteciler 10 Ocak Etkinliklerinde Buluşacak

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen etkinliklerde basın mensupları il protokolü ile biraraya gelirken, mesleki konularda da bilgilendirme etkinlikleri gerçekleştirilecek.

Gazeteciler 10 Ocak Etkinliklerinde Buluşacak

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü öncesinde 8 Ocak pazartesi günü düzenlenecek olan ilk etkinlik Afyonkarahisar Valiliği ile Afyonkarahisar Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek. AFEBL Otel’de protokol mensupları ile basın mensuplarının bir araya geleceği kahvaltı programının ardından yine AFBEL Otel’de seminer programı gerçekleştirilecek.

Afyon Gazeteciler Cemiyeti yönetimince düzenlenen seminerin açılış konuşmasını aynı zamanda iletişim alanında akademisyen geçmişine sahip bulunan Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı gerçekleştirecek. Mesleki konuların ele alınacağı seminerde; BİK Yönetim Kurulu Üyesi ve Cumhurbaşkanı eski Başdanışmanlarından Mehmet Akarca “Türk Basın Tarihi”, Cumhuriyet Savcısı Asım Ekren “Yeni Basın Kanunu”, Doç. Dr. Emre Vadi Balcı da “Yeni Medya” konu başlıklarında sunum yapacaklar.