Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gelecek Nesillerin Sağlığı İçin Çalışıyorlar

Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Vekili Harun Reşit Han, Türkiye’de bulunan 39 Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğünden biri olan, Tarım ve Orman Bakanlığına doğrudan bağlı kuruluş olarak hizmet veren Afyonkarahisar Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğünü ziyaret etti.

Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Vekili

Afyonkarahisar Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğünü bünyesinde yürütülen çalışmalar konusunda Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Vekili Harun Reşit Han’a bilgiler veren İl Müdürü Murat Kuzkale, laboratuvarda sadece Afyonkarahisar’dan değil çevre illerden ve hatta bazı analizlerde tüm Türkiye’den gelen numunelerin analiz edildiğini söyledi. Kuzkale, laboratuvara denetim ve resmi istek yoluyla numuneler geldiği gibi, vatandaşların, gıda ve yem işletmecilerinin de özel istek yoluyla analiz talebinde bulunabildiğini söyledi.

Vali Yardımcısı V. Harun Reşit Han “İlimizde bulunan Afyonkarahisar Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğünü büyük bir memnuniyet ve gurur duyarak kurum müdürümüz ve ilgili personelin eşliğinde ziyaret ettim. Laboratuvar Müdürlüğümüz ülkemiz, insanımız ve gelecek nesillerin sağlığı için kutsal ve önemli bir görev icra ediyor. Kurum müdürü Murat Kuzkale ve tüm kurum personelini yapılan çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Gelecek Nesillerin Sağlığı İçin Çalışıyorlar