Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gençler etkinlik dolu hafta sonu yaşadı

Afyonkarahisar’a, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Nevşehir, Niğde, Aksaraya, Hatay, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Trabzon ve Rize’den gelen 200 genç iyi bir hafta sonu geçirdi.

Gençler etkinlik dolu hafta sonu yaşadı

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu Sultandağı Gençlik Kampı’na katılan 200 gençle bir araya geldi. Gençlerle birlikte Ayazini bölgesinde kültürel geziye katılan Kasapoğlu, Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel zenginliklerini gençlere anlattı.

ÜLKENİN DÖRT BİR YANINDAN KATILIM SAĞLANDI

İl Müdürü Kasapoğlu, kampın amacının, ülkenin farklı bölgelerinden gelen gençleri bir araya getirerek onların sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamak olduğunu ifade ederek, “Sultandağı Gençlik Kampı’na katılımcılar Yalova, Kocaeli, Sakarya, Nevşehir, Niğde, Aksaraya, Hatay, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Trabzon ve Rize gibi çeşitli illerden geldiler. Gençlerimizi burada ağırlamaktan ötürü mutluluk duyuyoruz” dedi.

“GENÇLER, AFYONKARAHİSAR’IN TARİHİ VE KÜLTÜREL ZENGİNLİĞİNİ TANIYOR”

İl Müdürü Kasapoğlu gençlere yönelik düzenlenen kampın gençlerin birbirleriyle tanışıp kaynaşmalarına, birlikte vakit geçirmelerine ve yeni arkadaşlıklar kurmalarına imkan sağladığını söyledi. Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel zenginliğini de gençlere tanıtmanın önemli olduğunu da ifade etti.

“GENÇLERE YÖNELİK BİRÇOK ETKİNLİK İMKANI SUNULUYOR”

Kampta gençlere yönelik olarak zipline, tırmanma duvarı, survivor parkuru, bisiklet binme, yüzme havuzu, halı saha, basketbol, voleybol, otağ çadırı, kültür sanat etkinlikleri, anfi tiyatro, okçuluk, paintball, yürüyüş, golf, açık masa tenisi, açık alan satranç  etkinlikleri gerçekleştirildi.

Gençler, kampın kendilerine çok şey kattığını ifade etti. Farklı bölgelerden insanlarla tanışma imkanı yakaladıklarını, yeni arkadaşlıklar kurduklarını ve Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetmekten dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lise müdürlerine proje anlatıldı
Sıradaki Haber Lise müdürlerine proje anlatıldı