Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Giresun halkı Afyonkarahisar halkı ile kardeştir”

AK Parti Giresun İl

AK Parti Giresun İl Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Sezen, “Giresun halkı Afyonkarahisar halkı ile kardeştir” dedi

 

AK Parti Gire-sun İl Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri İscehisar İlçesi’ne bağlı Doğanlar Kö-yü’ndeki Giresun-lular Şehitliği’ni ziyaret için geldiği Afyonkarahisar’da AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i de ziyaret ettiler.
“BU MİLLET ASIRLARDIR HİÇBİR ESARETE
BOYUN EĞMEDİ”
Ziyarette konuşan Başkan Sezen, “Bu aziz millet, 1071 yılından bu yana bu topraklarda asırlardır hiçbir esarete boyun eğmemiştir. Bizler de atalarımızın bize bıraktığı bu cennet vatanı korumak adına ülkemizin güçlenmesi ve dünyada söz sahibi olabilmesi adına gece gündüz mücadele veren, çalışan liderimiz Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında var olmaya devam edeceğiz. Her bir ferdi yıllardır birlik ve beraberlik içerisinde yaşayan bu aziz millet, yeri geldiğinde tıpkı Giresunluların şehrimize gelip bu aziz toprakları müdafaa ederken şehit düştüğü gibi, yine yeri geldiğinde de Afyonkarahisar halkı Giresun’a gidip şehadet şerbeti içmeye razı bir millettir. Giresun halkı 82 milyonun kardeşi olduğu gibi Afyonkarahisar halkının da kardeşi, büyüklerinin evladıdır. Rabbim inşallah bu aziz millete bir daha böyle acılar yaşatmasın.” dedi.
SEZEN,
SORUNLARI DİNLEDİ
Öte yandan AK Parti İl Başkanı Sezen’i Giyim Eşyası İmalat ve Satıcılar Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük de ziyaret etti. Giyim eşyası imalatçıları ve satıcılarının sorunlarını aktaran Karnıbüyük, Sezen’den bu konuda destek istedi. Sezen de ilgili konuları tek tek not alarak gereğinin yapılacağı sözünü verdi.