Gönül Belediyeciliği buluşması

Gönül Belediyeciliği buluşması

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bir dizi inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Hocalar, Kızılören, Sandıklı ve Sinanpaşa ilçelerini ziyaret etti

 

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, kongre süreçlerini tamamlayan ilçelere ziyaretlerini sürdürüyor. İlk olarak Hocalar İlçesi’ne giden Başkan Zeybek İlçe Belediye Başkanı Ali Arslan, AK Parti Hocalar İlçe Başkanı Salih Sarı, İGM üyeleri ve Meclis Üyeleriyle bir araya geldi. Ziyarette ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Zeybek, başarılı çalışmaların devamını diledi.
Bir sonraki ziyaretini Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol ve AK Parti Kızılören İlçe Başkanlığına yapan Başkan Zeybek, İlçe Başkanı Abdullah Coşkun, Kadın Kolları Başkanı Hacer Çalışkan, Meclis Üyeleri ve teşkilatla bir araya geldi. Kongre süreci sonrasında hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Zeybek, tüm Kızılören Teşkilatına çalışmalarında başarılar diledi. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in bir sonraki durağı ise, Sandıklı oldu.
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İlçe Başkanı Osman Işık ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Başkan Zeybek’e teşekkür etti. Başkan Zeybek ise Sandıklı Belediye Başkanı Çöl’e çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Zeybek, AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Osman Işık ve yönetimine de hayırlı olsun dileklerini iletti.
Başkan Zeybek’in son ziyareti Sinanpaşa İlçesi’ne oldu. Başkan Zeybek, Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, AK Parti Sinanpaşa İlçe Başkanı Nuri Köse ve teşkilatı ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e ilçe ziyaretlerinde Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, Özel Kalem Müdürü Mehmet Savaş ve Park ve Bahçeler Müdürü Barış Dal’da eşlik etti.
>> Ş. Cüneyt BURSALIOĞLU’nun Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi