Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Görevimi En İyi Şekilde Yapmaya Çalıştım”

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, İscehisar Belediye Başkanlığı görevini en iyi şekilde yapmaya çalıştığını söyledi.

“Görevimi En İyi Şekilde Yapmaya Çalıştım”

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, yazılı bir açıklama yaparak, görev yaptığı  5 yıl boyunca İscehisar’a hizmet edebilmek amacıyla çalıştığını ifade etti.

“5 YILIMIZI GÜZEL İLÇEMİZE HİZMETE ADADIK”

2019 yılında halkın teveccühü ile başlamış olduğu İscehisar Belediye Başkanlığı görevini 5 yıl boyunca en iyi şekilde yapmaya çalıştığını ifadeden Ahmet Şahin açıklamasında şu ifadelerde bulundu: “Görev yaptığımız süre boyunca 5 yılımızı güzel ilçemize hizmete adadık. Görev sürem boyunca ilçemize hizmet konusunda bizlerden desteğini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Bakanımız Veysel Eroğlu’na, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Ali Özkaya’ya, İbrahim Yurdunuseven’e, Hasan Arslan’a, bizleri bu makama layık görerek oyları ve dualarıyla destek olan kıymetli hemşehrilerimize, teşkilat üyelerimize, belediye personelimize, her an yanımda olan aileme teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle 2024 seçimlerinde ilçemizden aday gösterilen dava arkadaşımız Seyhan Kılınçarslan’a çıkmış olduğu bu kutlu yolda başarılar diliyorum.”