Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gurbetçiler Emirdağ’a Değer Katan Projelerle Karşılanıyor

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, yurt dışında yaşayan ve yaz tatili için memleketlerine dönen gurbetçi vatandaşları anlamlı bir hoş geldin billboardu ile karşılamak istediklerini belirtti

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan

Belediye Başkanı Serkan Koyuncu şehre kazandığı bazı projelere yer verdiği billboardlarda “Değişen, Dönüşen ve Büyüyen Şehrimiz Emirdağ’ımıza Hoş Geldin Gurbetçi Hemşehrim”  sloganı ile gurbetçi vatandaşları Emirdağ’da neler beklediğini duyurdu.

Bölgenin en büyüğü olma özelliği taşıyan Emirdağ Millet Bahçesi’nden Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’na, Şehrin mor güzelliği Lavanta Bahçesi’nden kültürel mirası yansıtan Emirdağ Kültür Evi’ne, eşsiz lezzetlere ev sahipliği yapan Taş Konak Restoran’dan beş yıldızlı otel konforuna sahip Amorium Otel – Restorana ve daha bir çok sosyal kültürel donatı alanlarıyla gurbetçi vatandaşları ağırlamaya hazır olan Emirdağ’da gurbetçiler için çeşitli sosyal ve kültürel etkinlikler de düzenleniyor. Gurbetçilerin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurularak sayısız proje imza attıklarını belirten Başkan Koyuncu, “Gurbetçi vatandaşlarımız bizler için çok değerli. Onların memleketlerine olan bağlılıklarını ve özlemlerini biliyoruz. Bu yüzden onların Emirdağ’da rahat ve huzurlu bir tatil geçirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.” dedi.

Gurbetçiler Emirdağ'a Değer Katan Projelerle Karşılanıyor