Halk Eğitim’de açılacak  kurslar değerlendirildi

Halk Eğitim’de açılacak kurslar değerlendirildi

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Halk Eğitim Merkezi Müdürleri ile bir araya geldi

 

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri ile çevrimiçi yapılan toplantıya katıldı. Toplantıya Yalçın’ın yanı sıra Şube Müdürü Sezai Keklicek de katıldı.
Toplantıda 2020-2021 eğitim-öğretim yılı 1. döneminin değerlendirmesi yapılarak 2. dönemde açılan ve açılacak olan kursların değerlendirilmesi gerçekleştirildi. Toplantıda, eğitimin her zaman ve her yerde ilkesinden yola çıkarak mahalle ve köy muhtarları ile görüşülerek okuma yazma, hayvancılık ve tarım alanlarında açılabilecek kursların taleplerinin alınması ve iş birliği kapsamında açılacak kursların çoğaltılması gerektiği, açılan ve açılacak olan kursların dijital ortamda kayıt altına alınması kararlaştırıldı. >> Ş. Cüneyt BURSALIOĞLU’nun Haberi

 

 

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi