HDI Sigorta, Keçilere  isim sponsoru oldu

HDI Sigorta, Keçilere isim sponsoru oldu

HDI Sigorta, İNG Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Afyon Belediyespor basketbol takımı ile isim sponsorluğunda anlaşma imzaladı. kulübün yeni sezondaki ismi ise HDİ Sigorta Afyon Belediyespor oldu

 

Uzun yıllardır birçok spor dalı ve farklı liglerde mücadele eden takımlara verdiği sponsorluk desteği ile Türk sporunun ve sporcusunun yanında olan HDI Sigorta, geçtiğimiz yıl forma sponsoru olduğu Afyon Belediyespor’a bu kez de isim sponsoru oldu.
Taraflar arasında yapılan anlaşmaya göre, 2020-2021 sezonu boyunca Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Afyon Belediyespor basketbol takımının ismine “HDI Sigorta” eklenecek.
HDI Sigorta ile yapılan anlaşmayı anlatan Afyon Belediyespor Basketbol Kulübü Başkanı Cömert Küce, “Geçen sene büyük bir özveri ile çıktığımız bu meşakkatli yolda bizlere can-ı gönülden kapılarını açan HDI Sigorta ile ortaklığımızı ileri taşıyarak büyük bir aile olmaya karar verdik. Basketbol takımımıza isim sponsoru olarak gücümüze güç katan, başta Genel Müdür Sayın Ceyhan Hancıoğlu olmak üzere HDI Sigorta Ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Beraber uzun yıllar nice başarılara imza atmak dileğiyle, iki taraf için de hayırlı uğurlu olsun.” dedi.
Spora ve sporcuya desteğin bu günlerde daha da anlam kazandığının altını çizen HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, “Elimizden geldiğince çok spor kulübüne dokunmaya çalışıyor, ülke sporuna ve sporcusuna destek sağlayacak her fırsatta yanlarında olmaya gayret ediyoruz.
Geçtiğimiz yıl formalarında ismimizi taşıyarak bizleri gururlandıran Afyon Belediyespor basketbol takımı ile yeni bir anlaşmaya imza atıyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu anlaşma aynı zamanda kadim bir dostluğun başlangıcıdır. HDI Sigorta Afyon Belediyespor takımımıza yeni sezonda başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi