Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Her Alanda Gelişmiş Bir Afyonkarahisar’ı Hedefliyoruz”

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, göreve seçilmesi halinde her alanda gelişmiş bir Afyonkarahisar’ı hedeflediğini söyledi.

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, AfyonkarahisarKaraçay-Malkar-Kafkas Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetimi kurulu üyelerini dernekte ziyaret etti.

“KÜLTÜREL ÇEŞİTLİLİK BİR ZENGİNLİKTİR”

Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, Afyonkarahisar Karaçay-Malkar-Kafkas Kültür ve Yardımlaşma Derneği ziyaretinde konuşan Başkan Adayı Karataş, “Her zaman kültürel çeşitliliğin büyük bir zenginlik olduğunu ifade ettik. Bizim tek derdimiz tüm kültürlerimizi bir arada tutmak ve yaşatmaktır. Örf ve adetlerimizi gelecek nesillerimize aktarmaktır. Her alanda gelişmiş bir Afyonkarahisar hedefliyoruz. Bunu da birlik ve beraberlik içerisinde yapmak istiyoruz.” ifadelerine yer verdi.

“ÖRF VE ADETLERİMİZİ GELECEK NESİLLERİMİZE AKTARACAĞIZ”

Başkan Adayı Karataş, sözlerini şöyle tamamladı: “Afyonkarahisarımız bu zenginliği gönül coğrafyasının her rengini, her güzelliğini bağrında yaşatan, Kafkaslar’ın, Balkanlar’ın, Anadolu’nun her köşesinin kokusunu taşıyan bir şehirdir. Bizher zaman kültürel çeşitliliğin büyük bir zenginlik olduğunu ifade ettik. Bizim tek derdimiz tüm kültürlerimizi bir arada tutmak ve yaşatmaktır. Örf ve adetlerimizi gelecek nesillerimize aktarmaktır. Derneğimizin gelenek ve göreneklerini gençlere öğretmek için gerçekleştirdiği çalışmalar çok kıymetlidir. Karaçay-Malkar-Kafkas Kültür ve Yardımlaşma Derneğibunu çok iyi başarıyor. Bizlerde vatandaşlarımızın teveccühü ile inşallah yönetimi devraldığımızda bu tarz vakıf ve derneklerimizin çalışmalarına her zaman destek olacağımızın sözünü veriyoruz. Bu vesileyle değerli çalışmalarından dolayı kıymetli başkanımız Ayhan Akpınar’ı ve dernek üyelerini tebrik ediyorum.”

“Her Alanda Gelişmiş Bir Afyonkarahisar’ı Hedefliyoruz”