Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Her Mahallemize Eşit Hizmet Götüreceğiz”

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Ataköy Mahallesi’ni ziyaret etti. Köksal, her mahalleye eşit hizmet sözü verdi

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, 31 Mart seçimlerinin ardından ilk ziyaretini Ataköy Mahallesi’ne gerçekleştirdi. Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Uysal ve Birim Müdürleri ile birlikte, Ataköy Mahalle Muhtarı Hasan Öz’ü ziyaret eden Köksal, vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları yerinde tespit edip, çözümler üretti.

“YERİNDE TESPİT, YERİNDE ÇÖZÜM”

Muhtarlık binasında talepleri dinleyen Köksal,  “Seçimden önce söz verdiğimiz gibi, ‘Yerinde tespit, yerinde çözüm’ anlayışı ile her mahallemize ve her semtimize eşit hizmet götüreceğiz.  Hizmetten mahrum kalmış olan tüm mahallelerimiz için gece gündüz demeden çalışacağız.” diye konuştu.

Köksal, mahallede yapılacak yatırımlar ve çalışmalar için vatandaşlardan gelen talepleri dinledi; Afyonkarahisar’ı daha yaşanabilir bir kent haline getirme yolunda kararlılıkla ilerlediklerini vurguladı.

“Her Mahallemize Eşit Hizmet Götüreceğiz”

HALK EKMEK İÇİN TALİMAT

Çok amaçlı salonun düğün sezonuna yetiştirilmesi talimatında bulunan Köksal, mahalle sakinlerinin binadan faydalanması gerektiğine işaret etti. Ataköy’e halk ekmek satış büfesi talebini de geri çevirmeyen Köksal, Yüntaş Genel Müdürü Kemal Doğan’ı aradı. Köksal, hem Ataköy, hem de Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerinin ortak kullanım noktasındaki bir bölgede halk ekmek büfesinin konulacağı müjdesini verdi.

Kadın Kültür Evi’ni de ziyaret eden Köksal, Belediye tarafından yapımı tamamlanan Ataköy Düğün Salonu’nda incelemelerde bulundu.

“Her Mahallemize Eşit Hizmet Götüreceğiz”

MUHTAR TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaret dolayısıyla teşekkür eden Ataköy Mahalle Muhtarı Hasan Öz ise “Belediye Başkanı olarak seçilmenizi içtenlikle tebrik ediyorum. Uzun yıllardır sergilediğiniz liderlik ve hizmet anlayışıyla hepimizin takdirini kazandınız. Belediye Başkanlığı görevinizde de aynı azim ve kararlılıkla çalışacağınızdan hiç şüphemiz yok. Mahallemizin refahını, huzurunu ve gelişimini sağlayacak projelere imza atacağınıza olan inancımız tam. Ataköy Mahallesi sakinleri adına, mahallemizin ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutan, halkımızla iç içe ve onların sorunlarına duyarlı bir lider olarak sizi her zaman destekleyeceğimizi belirtmek isterim. Sizin liderliğinizle, daha yaşanabilir

“Her Mahallemize Eşit Hizmet Götüreceğiz”