Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Hüseyin Uluçay’ın Vaatlerinin Arkasındayız”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, seçilmesi halinde AK Parti Milletvekilleri olarak kendileri ve hükümetin partisinin Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uluçay’ın tüm vaatlerinin arkasında olacaklarını söyledi.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, yerel seçim çalışmalarına Orman ve Su İşleri eski Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay ve teşkilat mensupları ile birlikte nakliyeci ve toptancı esnaflarını ziyaret ederek devam etti.

“MEYDANDA FIRÇA YEDİKTEN SONRA ONLARDAN NASIL DESTEK ALACAK?”

Vatandaşlarla sohbet eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, partisinin Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uluçay için destek istedi. Milletvekili Özkaya, “Organize Sanayilerimizin hızla genişlemesi ve Afyonkarahisar 2. OSB bölgesinin aktif hale gelmesi akabinde inşallah her sektörde olacağı gibi nakliye sektöründe de hızla gelişme sağlanacaktır. Afyonkarahisar AK Parti hükümetlerinin desteği ve yereldeki siyasetçilerin birbirleri ile olan uyumları akabinde son yıllarda çok büyük yatırımlara ev sahipliği yaptı ve bölgesinde ön plana çıkan bir il olmayı başardı. Çok şükür bugüne kadar verdiğimiz tüm vaatlerimiz hemşerilerimizin gözü önünde birer yatırıma dönüştü.  Önümüzdeki süreçte de, Milletvekilleri olarak bizler ve hükümetimiz Başkan Adayımız Hüseyin Uluçay’ın tüm vaatlerinin arkasında olacağız. Seçim işi ortaya vizyon koyma, yapılabilecek işleri vaatte bulunma işidir. Şimdi Afyonkarahisar hayal vaatlerde bulunma modası oldu. Bakıyoruz mesela CHP’li adayımız uçuyorda uçuyor. Hayal satmak bedava nasıl olsa, kaynak var mı desek kaynakları yok. Kim destekleyecek bu işleri desek belli değil. Bizde soruyoruz CHP Afyonda ilk defa mı seçime giriyor? İlk defa mı bir yerel yönetime talip oluyor? 2019 yılından beri koskoca iki tane ilçe belediyesi vardı ellerinde. CHP’nin şuanki Afyonkarahisar adayıda Milletvekili ve Grup Başkan vekiliydi. Hani bu ilçelerde nereye ne yapmışlar çıksınlar açıklasınlar. Efendim ben Mansur Yavaş’la görüştümde önümüzdeki dönemde bize destek verecek. Mansur Yavaş, 5 yıl boyunca Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapmadı mı? Bugüne kadar İstanbul’dan, Ankara’dan, İzmir’den bu ilçelere ne getirdinizde bundan sonra ne getireceksiniz? Meydanda Ekrem İmamoğlu’ndan fırça yiyip cevap bile veremeyen birisi nasıl onlardan destek alacak?” dedi.

“AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN YAPARSA AK PARTİ YAPAR DENİLİYOR”

“Afyonkarahisarlı olup bitenleri gayet açık bir şekilde görüyor ve ‘Ayinesi iştir kişinin yaparsa AK Parti yapar.’ diyerek de her yerde söylüyor.” diyen Milletvekili Özkaya, “Hamd olsun hükümetimiz görevi başında. Yerelde de bizlerin uyumu ve Afyonkarahisarlının rekor desteği ile 31 Mart seçimleri sonucunda da devam ettireceğimizden hiç bir kuşkumuz yok. Sözlerimi zorlu koşullarda insanlarımızın hayatları için canla başla mücadele eden tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak ve bu uğurda vefat eden sağlık şehitlerimizi rahmetle yâd ederek tamamlıyorum.” ifadelerini kullandı.

“Hüseyin Uluçay’ın Vaatlerinin Arkasındayız”