Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İlkokul öğrencilerinden örnek davranış

Afyonkarahisar’da bir araya gelen dört ilkokul öğrencisi kendi yaptıkları kek ve içecekleri site bahçesinde satarak, elde ettikleri gelirle sokak hayvanlarına mama aldı ve SMA hastası Asya bebek için toplanan bağış kampanyasına destek oldu.

İlkokul öğrencilerinden örnek davranış

“YARINLARIMIZ EMİN ELLERDE”

Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu dördüncü sınıf öğrencisi Ayşe Metin, üçüncü sınıf öğrencileri Azime Asel Dinç ile Hasan Günen ve Ahmet Ömer Kocaşaban İlkokulu üçüncü sınıf öğrencisi Elif Bilge Yağcı bir araya gelerek herkese örnek olacak duyarlı bir davranışa imza attılar. Selçuklu Mahallesinde oturan dört öğrenci kendi yaptıkları kek ve içecekleri site bahçesinde satıp elde ettikleri gelirle sokak hayvanlarına mama alıyor. Ayrıca çocuklar elde edilen gelirden bir kısmını da mahallelerinde markette bulunan SMA hastası Asya bebek için oluşturulan bağış kutusuna bağışladılar.

Bu dört çocuğu gören mahalle sakinleri; çocuklara destek olan mahalle sakinleri “yarınlarımızın emin ellerde” diyerek çocukları kutlayarak, çocukların bu anlamlı çalışmalarının herkese örnek olmasını dilediler.

Çocukların yardım çalışmalarını sürdürecekleri öğrenildi.