Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ Parti Adayı Yağcı, ATSO’da Sunum Yaptı

İYİ Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda projeleri ve hedefleri hakkında sunum yaptı.

İYİ Afyonkarahisar Belediye Başkan

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken, İYİ Parti İl Kadın Politikaları Başkanı Süheyla Aslan, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yetkililerinin katıldığı toplantıda; ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, ATSO Yönetim Kurulu, Meclis ve Disiplin Kurulu Üyeleri, TOBB Afyonkarahisar Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komiteleri Üyeleri ile Meslek Komiteleri Üyeleri de yer aldılar.

İYİ Parti Adayı Yağcı, ATSO’da Sunum Yaptı

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken, İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun’un selamlama konuşmalarının ardından İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, Belediye Başkanı seçilmesi hâlinde yapacağı icraatlar hakkında bilgi verdi. Yağcı’nın sunumundan sonra, basına kapalı olarak soru-cevap kısmına geçildi. Toplantı, fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti