Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken, İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı ve beraberindekileri makamında kabul etti.
İYİ Parti Heyeti Vali Yiğitbaşını Makamında Ziyaret Etti
Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı ve beraberindekileri kabul etti.
![İYİ Parti Heyeti Vali Yiğitbaşını Makamında Ziyaret Etti Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr.](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/02/IYI-Parti-Heyeti-Vali-Yigitbasini-Makaminda-Ziyaret-Etti-1100x650.jpg)