Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı’nca aranan şahısların yakalanması ve tespiti çalışmaları doğrultusunda “Silahla Tehdit ve Kullanmak için Uyuşturucu Uyarıcı Madde Bulundurmak” suçlarından toplam 6 yıl 10 ay 22 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan M.Ö. adlı şahıs Sinanpaşa İlçesinin, Düzağaç beldesinde yakalandı. M.Ö adlı şahıs çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Afyonkarahisar 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.
Jandarmadan Kaçamadı
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri iki ayrı suçtan toplam 6 yıl 10 ay 22 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir şahsı yakalayarak cezaevine teslim etti.
![Jandarmadan Kaçamadı İl Jandarma Komutanlığı ekipleri](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/05/Jandarmadan-Kacamadi-kopya-1100x650.jpg)