Karayolları alt geçidi 195 günde bitecek

Karayolları alt geçidi 195 günde bitecek

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 2 Nisan Cuma günü trafiği rahatlatmak için planlanan Karayolları Kavşağı Alt Geçit projesi ihalesinin yapılacağını açıkladı. Zeybek, projeyi 195 günde tamamlayarak hizmete sunmayı hedeflediklerini belirtti.

Afyonkarahisar Belediyesi, şehir trafiğini rahatlatma adına Karayolları Kavşağı’na yapacağı alt geçit projesinin ihalesine çıkacak. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 2 Nisan 2021 Cuma günü saat 10.30’da Belediye’de ihalesi yapılacak projenin 195 günde tamamlanarak hizmete sunmayı planladıklarını kaydetti.  Zeybek, hayata geçecek projeyle birlikte bölgedeki trafik yoğunluğunu rahatlatmayı hedeflediklerini söyleyerek, “Güzel şehrimizde trafiği rahatlatmak adına Karayolları Kavşağına Alt Geçit yapıyoruz. 2 Nisan Cuma günü saat 10.30’da Belediyemizin hizmet binasında yapacağımız ihalenin ardından kısa süre içinde projeyi tamamlayıp, hemşehrilerimizin hizmetine açmayı hedefliyoruz.” dedi.  >> Burcu AYDIN’ın Haberi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Harika bir yapım trafik belirli saatlerde kangren hale geliyordu benim arzum da bir battı-çıktı idi bu gerçekleşeceği için Belediye Başkanımız Sn: Mehmet Zeybek ve bu işe gönül vermiş tüm ilgililere sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi