Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kasapoğlu Kanoya Bindi Kürek Çekti

Afyonkarahisar’da sporun önde gelen isimlerinden olan Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu gençlere örnek olmaya devam ediyor

Afyonkarahisar'da sporun önde gelen

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Akarçay’da kanoya binerek izleyenlerden bunu da başarabildiğini gösterdi. Geçtiğimiz sene yamaç paraşütü yaparak spor tutkusunu gösteren Kasapoğlu, bu kez de kano sporundaki yeteneklerini sergileyerek genç sporculara ilham vermeye devam ediyor.

Afyonkarahisar’daki genç kano sporcuları, 4-7 Temmuz tarihleri arasında Eskişehir’de düzenlenecek olan Kano Türkiye Kupası’na hazırlıklarını tamamlandı. Bu önemli turnuva öncesinde sporcuların moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla İl Müdürü Kasapoğlu, hazırlık sürecini yakından takip etti. Bu süreçte sadece destek vermekle kalmayıp, sporcularla birlikte kanoya binerek onlarla kürek çekti.

Kasapoğlu’nun bu davranışı, genç sporculara moral kaynağı oldu. Sporcular, Kasapoğlu’nun kendileriyle birlikte kanoya binmesinin büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu ve bu desteğin turnuvada kendilerine güç katacağını belirtti.

Antrenmanlarını Akarçay’da gerçekleştiren kanocu sporcular, Kasapoğlu’nun da katılımıyla moral depoladı. Kasapoğlu, genç sporculara yaptığı konuşmada, “Başarı, disiplinli çalışma ve inançla gelir. Sizler bu yolda emin adımlarla ilerliyorsunuz. Eskişehir’de Afyonkarahisar’ı en iyi şekilde temsil edeceğinize inanıyorum.” dedi.

KASAPOĞLU KANOYA BİNDİ KÜREK ÇEKTİ