Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kasapoğlu, özel yurtları denetledi

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Yurt Hizmetleri Müdürü Mustafa Asan, Afyonkarahisar’daki özel yurtların yemekhane, asansör sistemi ve kazan dairlerinde incelemelerde bulundu

Kasapoğlu, özel yurtları denetledi

İl Müdürü Kasapoğlu özel yurtları denetleme sırasında yaptığı açıklama da öğrenci yurtlarının güvenliği ve sağlıklı bir ortamda konaklama imkanının sağlanması için düzenli denetimler gerçekleştirdiklerini belirtti. Kasapoğlu, Afyonkarahisar’da bulunan özel yurtlarda incelemelerde bulunarak yemekhane, asansör sistemi ve kazanlarının durumunu değerlendirdiklerini ifade etti.

Yemekhanelerin hijyenik ve sağlıklı bir şekilde yemek üretimi yapabilmesi için gerekli önlemlerin alınması gerektiğini vurgulayan İl Müdürü Kasapoğlu, öğrencilerin sağlıklı beslenmelerini sağlamak adına bu konunun büyük önem taşıdığını belirtti. Ayrıca öğrencilerin güvenli bir şekilde asansörleri kullanabilmesi için asansör sistemlerinin düzenli olarak kontrol edilmesi ve bakımlarının yapılması gerektiğini de ekledi.

Kasapoğlu, özel yurtları denetledi

Kasapoğlu, ayrıca yurtların kazan sistemlerinin de güvenli ve verimli bir şekilde çalışabilmesi için düzenli olarak kontrol edilmesi gerektiğini söyledi. Yurtlarda kullanılan kazanların periyodik olarak bakımının yapılması, tesislerin enerji verimliliğini artırmak ve güvenli bir ortam sağlamak açısından önemli olduğunu vurguladı.

İl Müdürü Kasapoğlu, Afyonkarahisar’da bulunan özel yurtların denetimlerinin düzenli olarak sürdürüleceğini ve öğrencilerin sağlıklı, güvenli ve konforlu bir ortamda kalmalarını sağlamak için gereken tüm önlemlerin alınacağını belirtti. Ayrıca öğrenci ve velilerin herhangi bir sorunla karşılaşmaları durumunda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün her zaman yardımcı olmaya hazır olduğunu da ifade etti.