TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Hes İlaç Afyonspor evinde konuk edeceği Kırklarelispor Futbol A.Ş.’yi konuk edecek. Afyonspor’un hazırlıklarına Kocatepe Spor Kompleksi’ndeki çalışmalarında Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ziyarette bulundu. Ziyarette, İl Müdürü Kasapoğlu ve Spor Hizmetleri Müdürü Erşen, Hes İlaç Afyonspor’un takımın önümüzdeki maçlarından olan Kırklarelispor ve Kömürspor karşılaşmalarının başarıyla sonuçlanması için futbolculara başarı dileğinde bulundu.
Kasapoğlu, ziyaretin sonunda takıma baklava ikramında bulundu.