Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kasapooğlu ve Ertürk liderlerle buluştu

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Gençlik Hizmetleri Müdürü Ahmet Ertürk ilde görev yapan tüm gençlik merkezi çalışanları ile birlikte Şuhut’ta toplantı düzenledi.

Kasapooğlu ve Ertürk liderlerle buluştu

Toplantıda gençlik merkezleri, yurtlar, üniversiteler, okullar ve gençlerin bulunduğu her yerde düzenlenmesi planlanan faaliyetler ele alındı. Toplantıda görüşülen konular arasında gençlere yönelik spor, kültür, sanat, müzik, eğitim ve sosyal aktivitelerin düzenlenmesi ön plana çıktı. Ayrıca gençlerin kişisel gelişimi ve mesleki eğitimleri de ele alındı.

“GENÇLERİMİZ KENDİLERİNİ GELİŞTİREREK TOPLUMA FAYDALI BİREYLER OLACAK”

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu toplantının amacının gençlerin ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına yönelik faaliyetlerin planlanması olduğunu ifade ederek, “Gençliğin olduğu her yerde faaliyetler planlıyoruz. Gençlerimize spor, kültür, sanat, müzik ve farklı alanlarda eğitimler sunuyoruz. Bu faaliyetler sayesinde gençlerimizin kendilerini geliştirerek topluma daha faydalı bireyler olarak yetişmelerini hedefliyoruz. Toplantımıza katılan gençlik çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“ELİMİZDEN GELEN TÜM ÇABAYI GÖSTERECEĞİZ”

Toplantıda konuşan Gençlik Hizmetleri Müdürü Ahmet Ertürk, “Gençlerimize yönelik gençlik merkezlerimizde çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Ayrıca Eğitim Yönetim Sistemi kapsamında merkezlerimize gelen eğitmenlerimiz gençlere yönelik kurslar veriyor. Gençlerimizin eğitimlerine devam edebilmeleri ve hayatlarını daha iyiye götürebilmeleri için elimizden gelen tüm çabayı İl Müdürümüz Kasapoğlu ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte göstereceğiz.” diye konuştu.

Ertürk ayrıca gençlere yönelik faaliyetlerin sadece ilçe merkezlerinde değil kırsal kesimde de düzenleneceğini ve gençlere ulaşım imkanları sağlayacaklarını da ifade etti.