Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Kavgasız, Yalansız, Gürültüsüz Ve Huzurlu Bir Afyonkarahisar Diliyorum”

AK Parti Afyonkarahisar  Milletvekili Dr. Hasan Arslan, hafta sonu Afyonkarahisar’da çeşitli ziyaretlerde bulundu. Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Arslan, net bir mesaj vererek “Kurumları, sivil toplum örgütleri ve toplumun büyüğünden küçüğüne her bir bireyi için kavgasız, yalansız, gürültüsüz ve huzurlu bir Afyonkarahisar diliyorum” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar  Milletvekili

“Kavgasız, Yalansız, Gürültüsüz Ve Huzurlu Bir Afyonkarahisar Diliyorum”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan hafta sonu Afyonkarahisar’da ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Çayırbağ’da tekstil fabrikasının açılışına katılan akabinde de Yarım Elma Derneği’ni ziyaret ederek Dernek Başkanı Erol Öztürk’ten bilgi aldı. Dernek ziyaretinin ardından Hak-İş’e bağlı Hizmet-İş Sendikası Afyonkarahisar temsilcisi Kemal Erkuş’u ziyaret eden Arslan buradan da Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği’nin Başkanı Suat Uygur’u ziyaret etti. Mahalle muhtarları ile bir araya gelen Arslan muhtarların taleplerini dinledi. Aslan daha sonra gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı görevine başlayan Önder Artuk’u ziyaret etti. Artuk’u tebrik eden Arslan görevinde muvaffakiyetler diledi.

“Kavgasız, Yalansız, Gürültüsüz Ve Huzurlu Bir Afyonkarahisar Diliyorum”

“HEPİMİZİN ŞEHRİ”

Arslan ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada “Sivil toplum örgütleri milletimizin aynasıdır. Bir araya gelmiş ve bir sivil toplum örgütünün çatısı altında buluşmuş insanlarımız, iş ve mesleklerinin hakları hukuku gibi birçok konuda kendilerini daha iyi savunabilme yetisine sahip oluyor. Atalarımızın dediği gibi bir elin nesi var, iki elin sesi var. Birlikten güç doğar, birlikten kuvvet doğar ve buralardaki bu birlik istişarelerle sürdüğü sürece elde edecekleri haklar layıkıyla yerini bulacaktır. Demokrasinin güçlenmesi, içselleştirilmesi bu anlamda çok kıymetlidir.

Biz Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşları olarak bu anlamda sivil toplum örgütlerine hak ettikleri değeri veriyor ve bundan sonra da güncellenen şartlar ve durumlara göre bu desteğimizi artırarak devam edeceğimizi ifade etmek istiyorum. Afyonkarahisar hepimizin şehridir. Kurumları, sivil toplum örgütleri ve toplumun büyüğünden küçüğüne her bir bireyi için kavgasız, yalansız, gürültüsüz ve huzurlu bir Afyonkarahisar diliyorum” dedi.

“Kavgasız, Yalansız, Gürültüsüz Ve Huzurlu Bir Afyonkarahisar Diliyorum” “Kavgasız, Yalansız, Gürültüsüz Ve Huzurlu Bir Afyonkarahisar Diliyorum”