Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Kaybettiğimiz Belediyelerimizi Geri Alacağız”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda il başkanlığı seçimi için temayül yoklaması gerçekleştirildi. AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Afyonkarahisar İl Koordinatörü Emre Çalışkan il başkanlığı temayül yoklaması ile ilgili yaptığı açıklamada, “AK Parti teşkilatları her zaman yenilenen, her zaman kendisini yenileyen, gün geçtikçe güç kazanan ve köklerinden güç alan bir teşkilattır” dedi

AK Parti Afyonkarahisar İl

AK Parti Genel Merkezi tarafından kongre öncesinde tüm şehirlerde yapılan il başkanlığı temayül yoklaması bugün Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda gerçekleşti. Saat 12:00 itibariyle başlayan il başkanlığı temayül yoklaması için AK Parti Genel Merkezi tarafından Nevşehir Milletvekili ve Afyonkarahisar İl Koordinatörü Emre Çalışkan ile İl Koordinatörü Vahit Atalan görevlendirildi.

İl Başkanlığı temayül yoklamasında asil ve yedek il yönetim kurulu üyeleri, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, ilçe başkanları, ilçe ve belde belediye başkanları, il kadın kolları başkanı ve yönetimi, il gençlik kolları başkanı ve yönetimi, merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri, kuruluştan bugüne görev almış olan eski il başkanları ve eski ilçe başkanları ile kuruluştan bugüne görev almış olan eski belediye başkanları oy kullandılar. Oy kullanan teşkilat mensupları oy pusulasına uygun gördükleri üç ismi yazarken oy sonuçları ise direk olarak genel merkeze gönderilecek.

“Kaybettiğimiz Belediyelerimizi Geri Alacağız”

“AK PARTİ GÜN GEÇTİKÇE GÜÇ KAZANAN VE KÖKLERİNDEN GÜÇ ALAN BİR PARTİDİR”

İl Başkanlığı temayül yoklaması ile ilgili açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Afyonkarahisar İl Koordinatörü Emre Çalışkan, “Kıymetli dava arkadaşlarımız, öncelikle AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı temayül yoklaması için hepiniz hoş geldiniz. Geçtiğimiz seçimden bugüne kadar olan süreç içerisinde kazanımlarımızı ve kayıplarımızı 81 il genelinde masaya yatırdık. İl ve ilçelerimizde bundan sonra gerçekleştirecek olduğumuz çalışmalarımız ile ilgili olarak da değerlendirmelerimizi gerçekleştirdik. AK Parti teşkilatlarında seçimin bittiği gün bir sonra ki seçimin çalışmaları başlar. Bizler 31 Mart akşamında halkımızın vermiş olduğu kararlara saygı göstererek 2029 yerel seçimleri için çalışmalarımızı başlattık. AK Parti teşkilatları her zaman yenilenen her zaman kendisini yenileyen, gün geçtikçe güç kazanan ve köklerinden güç alan bir partidir. Bu noktada Afyonkarahisar’ımızda 33 belediyemizi kazandık elhamdülillah. Yapacağımız çalışmalar sonunda bundan sonraki gerçekleşecek olan genel ve yerel seçimlerde Afyonkarahisar’da kaybettiğimiz yerlerimizi yeniden kazanacağız” dedi.

“Kaybettiğimiz Belediyelerimizi Geri Alacağız” (1)

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Çalışkan sözlerine şöyle devam etti: “Bugün burada Afyonkarahisar İl Başkanlığı’mız için temayül yoklaması gerçekleştirecek, teşkilat mensuplarımızla da bir istişare yapacağız. Temayül yoklaması sonrasında ise genel merkezimize karar verilmiş olan adaylarımızı davet ederek yapılacak değerlendirmeler sonrasında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile il başkanlığı sürecini tamamlamış olacağız. Genel merkezimizin açıklayacağı takvim ile beraber beldeler, ilçeler ve il kongrelerimizi önümüzde ki süreçte gerçekleştirerek Allah’ın izniyle tamamlayacağız. Bizlerin her zaman söylediği gibi ‘durmak yok, yola devam’ diyerek çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ettireceğiz. Bu şiarla yolumuza devam ederek ‘yaparsa AK Parti yaparı’ hem Afyonkarahisar genelinde hem de ülke genelinde devam ettireceğiz. Kazandığımız belediyelerimizde hemşerilerimizde yolumuza devam ederken ‘çok şükür AK Parti belediyeciliği ile devam ediyoruz’ şeklinde söylemlerini duyuyoruz. Bu sözlerde teşkilatlar olarak bizleri çok mutlu ediyor. Allah’ın izniyle önümüzde ki beş yıllık süreç içerisinde var gücümüzle çalışarak kaybettiğimiz belediyelerimizi geri alacağız. AK Parti belediyeciliğine, AK milletvekillerimizle, AK Parti belediye başkanlarımızla, kadın kolları ve gençlik kollarımızla bir bütün olarak yolumuza devam edeceğiz. Sözlerime son vermeden önce il başkanlığı temayül yoklamamızın hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.”

“Kaybettiğimiz Belediyelerimizi Geri Alacağız” “Kaybettiğimiz Belediyelerimizi Geri Alacağız”