Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kaymakam Bilici: Yaşlılarımız Toplumumuzun Gözbebeğidir

Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, yaşlılarına sahip çıkan toplumların kültürel değerlerine ve tarihine de sahip çıktığını kaydetti.

Kaymakam Bilici:  Yaşlılarımız Toplumumuzun Gözbebeğidir

Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, ilçede yaşayan yaşlı ve hasta vatandaşları yanında doktorla ziyaret etti. Ziyaretlerde Kaymakam Bilici’ye eşlik eden Emirdağ İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde görevli doktor ve hemşireler de yaşlı vatandaşların rutin sağlık kontrollerini yaptı.

Kaymakam Bilici YaşlılarımızToplumumuzun Gözbebeğidir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Kaymakam Bilici, yaşlı vatandaşların kendileri için çok kıymetli olduğunu ifade ederek, “Onlar toplumumuzun gözbebeğidir. Yaşlılarına sahip çıkan bir toplum, kültürel değerlerine ve tarihine de sahip çıkar. Yaşlılarımızın toplumsal yaşama aktif olarak katılmalarını, sosyal, kültürel ve ekonomik haklara sahip ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak, kişi, kurum ve devlet olarak öncelikli görevimizdir. Bu nedenle yaşlılarımızı yalnız bırakmayarak her zaman ve her koşulda onların yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim” dedi.