Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kenan İmirzalıoğlu Alevi Kökenli Mi?

Türkiye’nin en sevilen erkek oyuncuları arasında yer alan Kenan İmirzalıoğlu’nun Alevi kökenli olup olamadığı merak ediliyor. Kenan İmirzalıoğlu Alevi Kökenli Mi?

Türkiye’nin en sevilen erkek

ATV’de “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasının sunucusu olarak magazin basınının gündeminde sıklıkla yer alan isimlerden olan Kenan İmirzalıoğlu’nun hayatı ve biyografisini sizler için araştırdık. Kenan İmirzalıoğlu alevi kökenli mi?

 

Başarılı performansı ile Türkiye’nin en sevilen erkek oyuncuları arasına girmeyi başaran ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun hayatı ve biyografisi merak edilerek sorgulanıyor. Kenan İmirzalıoğlu kimdir?

KENAN İMİRZALIOĞLU KİMDİR?

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, 18 Haziran 1974 tarihinde Ankara’da doğmuştur. 1997 tarihinde katıldığı  “Dünyanın En İyi” adlı yarışmasında birinci olarak adını duyuran Kenan İmirzalıoğlu, oyunculuk kariyerine ilk adımı ‘’Deli Yürek’’ adlı dizide atmıştır. Daha sonra  ‘’Ezel’’ ve Karadayı’’ isimli dizilerde canlandırdığı karakterlere başarılı bir şekilde hayat veren İmirzalıoğlu, 2016 yılında oyucu Sinem Kobal ile evlenmiştir. Çiftin iki kız çocukları bulunmaktadır. 2019 yılından itibaren günümüzde hala yayınlanmakta olan “Kim Milyoner Olmak İster?” adlı yarışma programının sunuculuğunu yapmaktadır.

KENAN İMİRZALIOĞLU ALEVİ KÖKENLİ Mİ?

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu daha önceden yapmış olduğu bir açıklamada “Ben herkesin inancına saygılıyım. Aile olarak Alevi’iz. Ama insanlara inançlarını yargılama hakkımız yok.” ifadelerinde bulunmuştur. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun yapmış olduğu açıklamadan alevi olduğu tahmin edilmektedir.