Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Kimsenin Şüphesi Olmasın; Her Şey Şeffaflıkla Yürüyor”

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Halk Günü etkinlikleri kapsamında ziyaret ettiği Fatih Mahallesi’nde önemli mesajlar verdi

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Halk Günü etkinliği kapsamında Fatih Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Halk Günü toplantılarının ikincisi Fatih Mahallesi’nde gerçekleşti.

Halk Günü Toplantılarının vatandaşlarımızla doğrudan iletişim kurmak ve onların ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek adına büyük bir fırsat olduğunu vurgulayan Köksal; mahalle sakinlerimizin görüş ve önerileri, Belediye hizmetlerini daha iyi ve verimli hale getirmede yol gösterici olacağını söyledi. Kendisine iletilen her konuyu dikkatle not alan Köksal, ilgili birim müdürlerine hızlı çözüm bulunması için talimat verdi.

“Kimsenin Şüphesi Olmasın; Her Şey Şeffaflıkla Yürüyor”

“HEMŞEHRİLERİMİZLE BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Vatandaşlarla bir araya gelmenin son derece değerli olduğunu belirterek, bu tür buluşmaların düzenli olarak devam edeceğini kaydeden Köksal; “Halk Günü etkinliklerimizde yerel yönetim ve vatandaşlarımız arasındaki iletişimi güçlendirmeyi ve mahalle sakinlerinin yaşam kalitesini artırmayı hedefliyoruz. Seçimlerde vermiş olduğunuz desteklerden dolayı herbirinize teşekkür ediyorum. Sizleri dinlemeye; sorunları yerinde tespit etmeye geldik. Hepimizin gayesi daha güzel, daha yaşanılabilir bir Afyonkarahisar. Seçimlerde söz verdiğimiz gibi bu memleketi sivil toplum kuruluşlarıyla, muhtarlarla ve bu memleketi seven, vatansever hemşehrilerimizle birlikte yöneteceğiz. Kimsenin hakkını kimseye yedirmemek için gece gündüz çalışıyoruz. Kimsenin şüphesi olmasın; her şey şeffaflıkla yürüyor. Afyonkarahisarlının parasını, Afyonkarahisar için harcayacağız” diye konuştu.

Fatih Mahalle Muhtarı Kenan Uçmak ise Köksal ve ekibini ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

“Kimsenin Şüphesi Olmasın; Her Şey Şeffaflıkla Yürüyor”