Kocaeli gazetecileri, Afyon’u tanıdı

Kocaeli gazetecileri, Afyon’u tanıdı

Vali Gökmen Çiçek’in daveti üzerine şehre gelen Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti, Belediye BaşkanI Mehmet Zeybek’i ziyaret etti. Ziyarette Başkan Zeybek Afyonkarahisar’ın potansiyeli ve dinamikleri hakkında bilgiler verdi

 

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, yönetim kurulu üyeleri; Miray Baklacı, Hüseyin Öziri, Ergün Ayaz ve cemiyet üyeleri Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e ziyaret gerçekleştirdi. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette Zeybek Afyonkarahisar’ın turizmi, gastronomisi, tarihi, kültürü ve sanayisi ile ilgili bilgiler verdi. Belediye’nin yapmış olduğu yatırımları da aktaran Başkan Zeybek Afyonkarahisar’ın son zamanlarda her alanda büyük atılımlar yaptığına dikkat çekti. Görev süresince hayata geçirilen projeleri hakkında bilgiler veren Zeybek, gazetecilerin sorularını da yanıtladı.
Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan’ın, Başkan Zeybek’e hediye takdiminde bulunduğu ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.
>> Esra KÜÇÜKKURT’un Haberi

 

VALİ ÇİÇEK’E HEMŞEHRİ ZİYARETİ
Vali Gökmen Çiçek Kocaeli Gazeteciler Federasyonu üyesi gazetecileri ağırladı. Afyonkarahisar’da yürütülen çalışmalar ve 18 aylık görev süresince hayata geçirilen projeleri hakkında bilgiler veren Vali Çiçek, hemşehrisi gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi