Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Köksal, ATSO Meclis Salonu’nda Projelerini Anlattı

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili, Afyonkarahisar Milletvekili ve Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda projeleri ve hedefleri hakkında sunum yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi Grup

CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan, CHP Merkez İlçe Başkanı Av. Büşra Dişçioğlu, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yetkililerinin katıldığı toplantıya ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, ATSO Yönetim Kurulu, Meclis ve Disiplin Kurulu Üyeleri, TOBB Afyonkarahisar Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komiteleri Üyeleri ile Meslek Komiteleri Üyeleri iştirak etti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten ile CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan’ın selamlama konuşmalarının ardından CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, Belediye Başkanı seçilmesi hâlinde yapacağı icraatlar hakkında bilgi verdi. Köksal’ın sunumundan sonra, basına kapalı olarak soru-cevap kısmına geçildi.

Toplantı, fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Köksal, ATSO Meclis Salonu’nda Projelerini Anlattı

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti