Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Köksal: Bana Duyulan Güvenin Hakkını Vereceğim

CHP Grup Başkanvekili, Afyonkarahisar Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, “Hemşehrilerimin yüzünü kara çıkarmayacağım, bana duyulan güvenin hakkını vereceğim” dedi.

CHP Grup Başkanvekili, Afyonkarahisar

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, Milletvekili olarak TBMM’de hakkını savunduğu herkesin belediyede hakkını teslim edeceğini söyleyerek, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Ben haktan, adaletten taviz vermeyeceğime dair hemşehrilerime söz verdim. Belediyede liyakatle işe alım yapacağım. Herkes bileğinin hakkıyla işe girecek. Kendi partim de dahil olmak üzere hiçbir partinin referansına bakmayacağım. Eğer işi hak ediyorsa, işinin ehliyse Afyonkarahisarlı gençlerimiz, çocuklarımız, hemşehrilerimiz bileğinin hakkıyla belediyede işe girecek. Benim için liyakat olmazsa olmaz. Zaten bu şehrin adaletli ve liyakatli bir yönetime ihtiyacı var.”

KÖKSAL LİYAKAT VURGUSU YAPTI

Belediye Başkan Adayı Köksal, liyakat vurgusu yaparak belediye yönetiminin nasıl oluşacağını şöyle anlattı:

“Benim dönemimde ithal belediye başkan yardımcısı olmayacak. Afyonkarahisar’ı Afyonkarahisarlılar ile yöneteceğiz. İthal olarak gelenlerin durumunu görüyoruz. AFJET’in başına Afyonkarahisarlı hemşehrilerime adeta hakaret ederek getirdikleri vatandaşın durumu ortada. Ne kadar liyakatli olduğunu gördük. İnsanlar kışın ortasında dondu. Bizim dönemimizde her siyasi görüşten insan belediye meclisimizde olacak. Belediye başkan yardımcılarımız da bu şekilde oluşacak.”

“BİTMEYEN TOKİ MAĞDURİYETLERİNE SON VERECEĞİM”

Sık sık Meclis’e de taşıdığı TOKİ mağdurlarının evlerine kavuşsalar da başka sorunlarla karşı karşıya kaldıklarını belirten Köksal, şöyle konuştu:

“Battalgazi Mahallesi Çetinkaya TOKİ’de yaşayan vatandaşlarımızla görüştük. Çetinkaya TOKİ’lerde yaşayan vatandaşlarımızın ulaşım sorununu çözeceğiz. Çevre düzenlemesi yapılarak en iyi hizmeti almalarını sağlayacağız. Mağduriyet yaşadıklarında ben vardım. Başkan olarak da inşallah yaşadıkları mağduriyeti çözeceğim.”

Köksal Bana Duyulan Güvenin Hakkını Vereceğim