Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Köksal, Hizmette Adalet Sözü Verdi

CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, hizmette adalet sözü vererek, Afyonkarahisar’ın her köşesine eşit hizmet sunulacağını söyledi.

Köksal, Hizmette Adalet Sözü Verdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Karşıyaka Mahallesi’nde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Adayı Köksal, Afyonkarahisar’ın her yerine eşit hizmet sunacağının sözünü vererek esnaf ve vatandaşın taleplerini dinledi.

Köksal, Hizmette Adalet Sözü Verdi

 

Köksal, Hizmette Adalet Sözü Verdi

“AFYONKARAHİSAR’IN HUZUR VE ADALETE KAVUŞMASINA AZ KALDI”

Köksal’a Karşıyaka Mahallesi’ndeki ziyaretlerinde CHP Afyonkarahisar Merkez ilçe Başkanı Büşra Dişçioğlu Çetinöz de eşlik etti. Köksal, Pazar yerindeki ziyaret turunun ardından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Karşıyaka’da ulaşım, imar ve altyapı ile ilgili sorunları çözeceğiz. Pazar yerini esnafın ve vatandaşın rahatlıkla alışveriş ve ticaretini yapabileceği, kış aylarında üşümeyeceği şekilde yapılandıracağız. Mahalle ve semtlerde ayrım yapmadan hizmet edeceğiz. Verdiğim tüm sözlerin arkasındayım. Esnaf abilerim, ablalarım, kardeşlerim bana güveniyor. Bu güveni boşa çıkarmamak için gece gündüz çalışacağım. Afyonkarahisar’ın huzur ve adalete kavuşmasına az kaldı.”

“BU ŞEHİRDE HERKESİN YÜZÜ GÜLECEK”

Köksal Karşıyaka’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, “Sağlık sektöründe aşılamayan sorunların üstesinden hep birlikte geleceğiz.” dedi.