Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Köksal ve ASELSAN’a ATSO’dan Davet

ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, gelecek meclis toplantısına ASELSAN Genel Müdürü Ahmet Akyol ile Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal’ı davet edeceklerini açıkladı

ATSO Meclis Başkanı Mustafa

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclisi’nin 2024 yılının Mayıs ayı olağan toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten’in yönetiminde, ATSO Meclis Salonu’nda düzenlendi.

Köksal ve ASELSAN’a ATSO’dan Davet

KÖKSAL VE AKYOL MECLİSTE AĞIRLANACAK

Toplantının açış konuşmasını yapan ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, şunları kaydetti: “Geçtiğimiz ay Odamız için yoğun bir ay oldu. TOBB Genel Kurulu’na katıldık. Genel Kurul’da ATSO ve ATB işbirliğinde açılan standımızda Afyonumuzun lezzetlerini ikram ettik. Dolayısıyla Yönetim Kurulu Başkanımız, TOBB Delegelerimiz, Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarımız ile ilimizi temsil etmeye çalıştık. Genel Kurulun son günü Yönetim Kurulu Başkanımız ile birlikte ASELSAN Genel Müdürü Sayın Ahmet Akyol’u ziyaret ettik. Sağ olsun kendisi bizlerle ilgilendi. Programına uyarsa Temmuz-Ağustos aylarında ASELSAN Genel Müdürü Sayın Akyol’u Meclisimizde ağırlamayı düşünüyoruz. Yani çıtamızı yükseltmek için yapmamız gereken ne varsa onları yapmaya gayret ediyoruz. Ayrıca bundan sonraki Meclis Toplantımıza da programı uygun olursa Belediye Başkanı Burcu Köksal’ı davet etmeyi düşünüyoruz.”

Köksal ve ASELSAN’a ATSO’dan Davet

TOPLANTIDA BİLGİLENDİRMELER YAPILDI

Toplantının ikinci ve üçüncü gündem maddelerinde ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol, Meclis Üyeleri’ni bilgilendirdi. Toplantının ikinci gündem maddesinde 2024 yılı Nisan ayı karar özetleri oybirliğiyle onaylandı.  Toplantının üçüncü gündem maddesinde 2024 yılı Nisan ayı Hesap Hülasası oybirliğiyle tasdik edildi. Toplantının dördüncü gündem maddesinde ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Kerem Güzel, Yönetim Kurulu’nun Nisan-Mayıs 2024 Faaliyetleri hakkında sunum yaptı. Toplantının son gündem maddesi olan dilek ve temenniler kısmında; ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, gündemdeki gelişmeler hakkında bilgi verdi. Hüsnü Serteser’in bilgilendirmesinin ardından ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol, TEPAV verileri ile derlenen “Türkiye Dünyanın Neresinde” sunumunu Meclis Üyelerine yaptı. Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Sömer ve Meclis Üyesi Naci Mermer, Hac ibadetleri dolayısıyla Meclis Üyelerinden helallik istediler. Meclis Üyesi Emre Burak Tağ lobi talebi için söz aldı. ATSO Meclis Başkanı Mustafa Çelikten, Meclis Üyeleri’ne katılımları dolayısıyla teşekkür ederek toplantıyı kapattı.