Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Köksal’dan Atatürk Ve Türkiye Vurgusuyla İşbirliği Mesajı

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın Belediye’yi ziyareti sırasında işbirliği vurgusu yaptı

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, DP Afyonkarahisar İl Başkanı Hikmet Bülbül ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal’ı ziyaret etti.

Demokrat Parti Lideri Gültekin Uysal, ziyarette yaptığı konuşmada siyasetin demokrasi ile güzelleştiğini, 31 Mart 2024 seçimlerinin de demokrasinin güzel örneklerinden birisi olduğunu belirtti. Uysal, “Vatandaşlarımızın tercihi demokrasinin ana yörüngesidir. Siyasetçilere düşen, seçmenin tercihlerini doğru okuyup hizmet ve icraat noktasında çalışmak, bir dönem sonra kurulacak sandıkta yine vatandaşın karşısına başı dik olarak çıkmaktır. Sayın Başkanımızı gönülden kutluyorum. Yapacağı hizmetlerin Afyonkarahisarımıza ve ülkemize hayırlı ve yararlı olmasını diliyorum” dedi.

Köksal’dan Atatürk Ve Türkiye Vurgusuyla İşbirliği Mesajı

DP LİDERİ UYSAL’A TEŞEKKÜR

Belediye Başkanı Burcu Köksal ise nazik ziyaret dolayısıyla Genel Başkan Uysal’a teşekkür ederek, “Sayın Genel Başkan Gültekin Uysal, önceki dönemde milletvekili olarak da birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde çalışmaktan mutluluk duyduğum önemli bir siyasi liderdir; aynı zamanda ilimizin yetiştirdiği başarılı bir devlet adamıdır. Sayın Genel Başkan’a ziyareti ve nezaketi için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“İŞBİRLİĞİ YAPMAYA HAZIRIZ”

Köksal, sözlerine şöyle devam etti: “Siyaset, vatandaşa hizmet yarışıdır. Bu yarışta vatandaşımız bizi tercih etti, bu tercihe layık olmak için 1 Nisan akşamından itibaren yoğun bir çalışma sürecine girdik. Çocukların yatağa aç girmediği, yoksulluğun en aza indirildiği, yolsuzluğun olmadığı, mutlu ve gelecek için umutlu bir şehir inşa edeceğiz. Bunu yaparken Atatürk ve Türkiye’ye bağlı tüm siyasi kesimlerle işbirliği yapmaya hazırız. Demokrat Partimiz’i de bu çerçevede çok önemsiyoruz.”

Ziyaret, fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Köksal’dan Atatürk Ve Türkiye Vurgusuyla İşbirliği Mesajı