Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KSBÜ deprem, yangın ve bina tahliye tatbikatı yapıldı

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Koordinatörlüğü tarafından deprem, yangın ve bina tahliye tatbikatı gerçekleştirildi.

KSBÜ deprem, yangın ve bina tahliye tatbikatı yapıldı

Üniversite Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi ve Germiyan Yerleşkesinde afetler öncesinde hazırlık çalışmaları ve acil durum planının uygulama esasları konusunda tüm ekip personellerine yüz yüze eğitimler gerçekleştirildi. Tüm birimler tarafından bünyelerindeki personele deprem, yangın, sel gibi afetler sırasında izlenecek adımlar konusunda bilgilendirmeler yapılarak, uygulamalı deprem ve yangın tatbikatı başarıyla gerçekleştirildi.
Tatbikat sonrasında açıklamalarda bulunan İSG Koordinatörü Öğr. Gör. Fatih Ulukaya, “KSBÜ olarak çalışanlarımızın kurum içi eğitimlerine ve tatbikatlar aracılığı ile muhtemel afetler karşısında bir yaklaşım göstermesine önem veriyoruz. Bu çerçevede her yıl düzenli ve planlı olarak gerçekleştirdiğimiz tatbikatların birini daha başarı ile tamamlamış olup, afetlere karşı dirençli toplum oluşturma hedefine kurum olarak katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Afyonkarahisar’da bugün hangi eczaneler nöbetçi
Sıradaki Haber Afyonkarahisar’da bugün hangi eczaneler nöbetçi