Kur’an Kursu öğreticileri Cemile Kılıçarslan ve Reyyan Baş’ın rehberliğinde düzenlenen programda, öğrencilere salavatlarda taç giydirildi, madalya takdim edildi. Öğrenciler sureler, hadisi şerifler okudu. Program sonunda misafirlere ve öğrencilere ikramlar yapıldı.
Kur’an’a Geçen Miniklere Özel Program
Afyonkarahisar il Müftülüğüne bağlı Hz. Fatıma 4 -6 yaş Kur’an Kursu ve Hacı Ahmet Katar 4-6 yaş Kur’an Kurslarında, Kur’an’a geçme programı düzenlendi.
![Kur’an’a Geçen Miniklere Özel Program Afyonkarahisar il Müftülüğüne bağlı](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/05/Kurana-gecen-miniklere-ozel-program-1-1100x650.jpg)