Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kürşat Yılmaz Kanser Mi?

Sunucu-Muhabir Didem Arslan’ın eşi Gazeteci Kürşat Yılmaz, kanser mi oldu?

Sunucu-Muhabir Didem Arslan’ın eşi

Hafta içi her gün canlı yayınlanan “Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme” programının sunucusu, spiker ve muhabir Didem Arslan Yılmaz’ın eşi gazeteci Kürşat Yılmaz, akciğerlerinden ameliyat oldu.

SUNUCU DİDEM YILMAZ’IN EŞİ KÜRŞAT YILMAZ AMELİYAT GEÇİRDİ

Uzun yıllar çok sayıda özel haberlerin ortaya çıkmasını sağlayan gazeteci Kürşat Yılmaz, kanser hastalığı nedeniyle ameliyat oldu. Yılmaz’ın eşi, Didem Yılmaz, Show Tv’de yayınlanan “Asla Vazgeçmem” programını sunuyor.

KÜRŞAT YILMAZ                ÖZ ELEŞTİRİSİNİ YAPTI

Pek çok gazetecinin yetişmesinde de emeği bulunan Kürşat Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada sigara ile ilgili ders verici samimi açıklamayar yaptı. Yılmaz, şu ifadeleri kullandı: 30 yıldan fazla sigara içtim sonuç kanser. Gayet normal. Gırtlak’tan 10 saati aşan bir operasyon üstüne bir de lenf bezleri temizliği al sana en az 2 aylık tedavi süreci. Hakkını yemiyeyim, okul kantininde sohbetlerde, öğrenci yurdu ve bekâr evlerinde, rakı balık masalarında, muhabirlik yıllarımda ve hatta sabah kahvaltılarından sonra bile muhteşem eşlik etti keyifli anlarıma. Biliyordum ve bekliyordum aslında ama yine de ‘Bana olmaz’’ diye umuyordum ve teşhis konduğunda o kadar şaşırdım ki üzülemedim bile. Çevremdekiler bu kadar üzülmese gerçekten önemsemiyeceğim. Neyse içen varsa bıraksın artık. Son bir saniyenin bile önemli olduğunu çok acı öğrendim. Kalın sağlıcakla.”