Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Makam Odası’na Yapılacak Masrafı “Böcek” İftirası İle Gizledi

Belediye eski Başkanı Mehmet Zeybek, “Böcek yuvası sandıkları yer, uydu cihazını asmak için duvara açılan delik. Amaç vatandaşımızın aklına kurt düşürmek” dedi

Belediye eski Başkanı Mehmet

Afyon Belediyesi'nden şok görüntüler

Afyonkarahisar Belediyesi’nin CHP’li Başkanı Burcu Köksal, kendisinden önceki Başkan Mehmet Zeybek’i makam odasına görüntü ve ses kaydı almaya yarayan ‘böcek’ koymakla suçlamıştı. CHP’li Burcu Köksal’ın kamuoyunda merak uyandıran iddialarına ilişkin Yeni Şafak’ın sorularını yanıtlayan Afyonkarahisar eski Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Böyle bir şey söz konusu değil. Makamdaki masamın karşısındaki duvarda asılı olan televizyonun arkasında uydu cihazı için zamanında açılan deliği böcek deliği olarak yansıttılar” dedi.

Köksal Makam Odası Ve Katında Böcek Ve Kameralar Bulundu
Zeybek, şunları söyledi: “Bu delik, makamdaki masamın tam karşısında bulunan duvardaki televizyona zamanında bağlanan uydu cihazını sabitlemek için açılan ve sonrasında bantla kapatılan önünde de televizyon bulunan bir deliktir. Zaten deliğin büyüklüğüne bakılırsa ve önünde de televizyon bulunduğu gerçeği düşünülürse bu deliğin bir böcek deliği olmadığı anlaşılacaktır.
Böyle bir şüphe varsa önce polise başvurulması gerekir. Öğrendiğim kadarıyla yeni makam odasına yapacağı masrafı gizlemek ve bizim hakkımızda vatandaşımızın aklına kurt düşürmek için bu iftiraya tevessül ediyor.”