Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Malum Hanımefendi Aklına Geleni Yaparım Diyerek Vatandaşı Kandırıyor”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, Kızılören ilçesinde haşhaş tarlasında çapa yaptı, CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal’ı sert sözlerle eleştirdi. Arslan, “Günlerdir sahada Belediye Başkan adayı olarak gezen malum hanımefendi henüz daha proje kitapçığını bile hazırlamadığı gibi, gittiği her yerde kendine ne sorulursa, aklına ne gelirse ‘Onu yapacağım’ deyip vatandaşı kandırmaya yönelik hamlelerde bulunuyor.” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarhaisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, Kızılören Belediye Başkan Adayı Hüseyin Korkmaz ve ilçe teşkilatı ile birlikte ilçede bir dizi ziyaretlerde bulundu.

“KIZILÖREN’DE AK PARTİ BAYRAĞINI DALGALANDIRACAĞIZ”

Kızılören İlçesi’ndeki temaslarını değerlendiren Milletvekili Arslan, şunları kaydetti: “Kızılören ilçemizde Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Korkmaz ve teşkilatımızla kapı kapı geziyor, vatandaşlarımızın destek ve dualarına talip olduğumuzu ifade ediyoruz. Sağ olsun vatandaşlarımız da bizi muhteşem bir ilgi ve teveccühle karşılıyorlar. Bizler burada bu ziyaretleri yaparken tarlalara ve bahçelere de gidiyor ve teyzelerimizi amcalaırmızı da dinliyoruz. Herkesin taleplerini ve önerilerini dinliyoruz. Cumhurbaşkanımız’a da bunları tek tek iletiyoruz. Yereldeki sorunları yerelde çözüyor, geneldeki sorunları ise Ankara’da Cumhurbaşkanımız’a ileterek çözülmesini sağlıyoruz. İnşallah bizler yerelde de Kızılören Belediye Başkanlığına talibiz. Bunun için gece gündüz demeden çalışacak ve AK Parti bayrağını Kızılören Belediyesi’nde dalgalandıracağız.”

“AFYON’U 50 YIL GERİYE GÖTÜRMELERİNE HALKIMIZ FIRSAT VERMEYECEK”

Milletvekili Arslan, sözlerini şöyle tamamladı: “Adaylarımızın vaatleri; tamamen ayağı yere basan yasal bir zemin üzerinde hazırlanmış vaatlerdir. Günlerdir sahada Belediye Başkan adayı olarak gezen malum hanımefendi henüz daha proje kitapçığını bile hazırlamadığı gibi, gittiği her yerde kendine ne sorulursa, aklına ne gelirse ‘Onu yapacağım’ deyip vatandaşı kandırmaya yönelik hamlelerde bulunuyor. Çıkardığı kavgalarla gündemde kalarak gününü geçirmeye çalışan bu hanımefendi tahsis sorunu olmamasına rağmen Erenler için mezarlık tahsisi vaadinde bulunmuş ve yine ortada kalmıştır. Tıpkı mağdurizm akımının kurucusu olan Belediye Bakşanları Ekrem İmamoğlu gibi kolaylarına geldikleri ‘Engelleniyorum, hatırlamıyorum o halde yapmıyorum’ anlayışına sığınmayı hayal etse de Allah’ın izni ile size kimse bu fırsatı vermeyecektir. Tek kaygıları tatil olan bu zihniyet, bugün aynı doğrultuda hareket ederek Afyonkarahisar’ı tıpkı geçmişte Türkiye’yi yönettikleri gibi 50 yıl geriye götürme hayalleri var. Bu yüzden Anadolu insanının irfan ve feraseti bunlara fırsat vermeyecektir.”

“Malum Hanımefendi Aklına Geleni Yaparım Diyerek Vatandaşı Kandırıyor”