Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mansur Yavaş’tan AGC’ye Ziyaret

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş,  AGC’yi ziyaret ederek yeni yönetime başarılar diledi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı

Afyonkarahisar’a bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş,  programı kapsamında Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal ile birlikte Afyon Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyarette açıklamada bulunan Başkan Yavaş, Afyon Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetimini tebrik etti. Yavaş, “Basınının önemini hepimiz biliyoruz. Özellikle biz belediye başkanları olarak yaptığımız güzel şeylerin mutlaka ve mutlaka halk tarafından bilinmesini istiyoruz. Bununsa tek yolu basın. Basın her eve; cep telefonu olsun,  televizyon olsun mutlaka giriyor. Bizler basın aracılığıyla yaptığımız faaliyetleri duruyoruz. Basının en önemli görevlerinden biride eksiklerimizi bildirmesi, eksiğimizde oradan haber alıyoruz.

Mansur Yavaş'tan AGC'ye ZiyaretBen eksiğimiz yazan herhangi bir kalemden rahatsız oluyorum ama Türkiye’de bazı gruplar haber yapmak yerine karalama yapmakla meşguller. Bunu 5 yıldır Türkiye çapında habercilere halkımız inanamayarak cevaplarını verdi. Basınımız da gerçek gazetecilik yapanların hepsine şükranlarımı sunuyorum. Sizlerin vasıtasıyla buradan tüm Afyon halkına selam ve sevgilerimi iletiyorum. Sayın Başkanımıza halkımıza hayırlı olsun ziyaretine geldik. Ben kendisiyle yakında iş birliği protokollü de imzalayacağım. Burada çok başarılı olacağına inanıyorum ki gerçek belediyeciliğinde ne olduğunu inşallah hep birlikte göstereceğiz. Çünkü Ankara halkı 25 yıldır devam eden bir yönetimi değiştirdi, değiştirdiğine mutlu oldu ki oyları arttırdı inşallah burada da aynı şey olacak. Uzun süredir devam eden bir yönetimi değiştirmekle ne güzel bir iş yaptıklarını görecekler ve kendileri ve başkanları ile övünecekler” diye konuştu.

Yavaş, konuşmasının ardından AGC hatıra defterine günün anlam ve önemine dair bir not yazarak hatıra defterini imzaladı. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.