Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Merih’in Bozkurt Selamına Sürpriz Destek

Vatan Partisienel Başkanı Dr. Doğu Perinçek, Bozkurt selamı verdiği için UEFA tarafından soruşturma açılan Milli Futbolcu Merih Demiral’a destek verdi

Vatan Partisienel Başkanı Dr.

Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek, yaptığı açıklamada “Türk Milli Takımımızın başarısında bütün futbolcularımızla birlikte büyük emeği olan Merih Demiral’la gurur duyuyoruz. Merih Demiral, küresel merkezlere kendi üslubunca ‘biz size meydan okuyoruz’ demiştir. Gol sevincinden dolayı küresel merkezlerin, Almanya İçişleri Bakanlığı’nın, PKK ve FETÖ’nün Türkiye karşıtı bir kampanya başlatmalarının anlamını biliyoruz. Bu hücumun hedefi doğrudan doğruya Türk milletidir, Türkiye’nin bağımsızlığı ve egemenliğidir ve tarihimizdir” dedi.

TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNE TAHAMMÜLLERİ YOK

Perinçek, açıklamasında şu vurguları yaptı:

“Emperyalizme karşı ön cephede iki yüzyıldır kahramanca savaşan Türk milliyetçiliğine tahammülleri yoktur. Türk milliyetçiliği, köklü imparatorluk geleneğinin ürünüdür. Dolayısıyla tarih boyunca halkları barış içinde bir arada yaşatma kültürünü temsil etmiştir. Milli takımımızın maçın sonunda Avusturya Milli Takımını alkışlaması işte bu yüksek karakterin ifadesidir. Türk milliyetçiliği, milletlere karşı kin ve nefretin karşısında bir insanlık kalesi olmuştur. Unutmayalım, yalnız Türk milliyetçiliği değil, bütün ülkelerin başı dik ve bağımsız yaşama özlemleri emperyalistlerin hedefindedir. Hatta son zamanlarda ABD emperyalizmine karşı yükselen Avrupa ülkelerinin milliyetçiliği de küresel merkezlerin karalama kampanyalarıyla karşılaşmaktadır. Milli Takımımızın sevincinde bu milletin alın teri, birlikteliği, yenilmez dayanışma duygusu ve onuru vardır. Emperyalist kampanyayı milletçe göğüsleyeceğiz.

Milli Takımımıza başarılar diliyoruz.”

MERİH’İN BOZKURT SELAMINA SÜRPRİZ DESTEK