Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“MHP mührünü Nuribey’e tekrar vuracağız”

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Teşkilatı, merkeze bağlı Nuribey belde teşkilatını ziyaret ederek partililer ve kasaba halkı ile bir araya geldi

“MHP mührünü Nuribey’e tekrar vuracağız”

MHP Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu, “MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı ile hizmet alan Nuribey’de tekrar belediye başkanlığını kazanacağız” dedi.

2024 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi merkeze bağlı belde ziyaretlerine devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Teşkilatı’nı hafta sonu Nuribey Belediyesi’ni ziyaret etti. Nuribey halkı ve partililerin yoğun ilgi gösterdiği toplantı da MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı ile hizmet alan Nuribey’de kasaba halkı yapılan hizmetlerden memnun kaldıklarını dile getirdiler.

DANAOĞLU, “NURİBEYLİ VATANDAŞLARIMIZIN TERCİHİ YİNE MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ OLACAKTIR”

Ziyarette konuşan Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu, “2019 yılında yapılan yerel seçimlerde Nuribeyli vatandaşlarımız oylarını Milliyetçi Hareket Partisi’nden yana kullanarak, MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı ile beldelerine hizmet kazandırıldı. Nuribey Belediye Başkanımız Abdullah Çakmak, seçim öncesi vermiş olduğu sözlerin dışında bir çok hizmeti yerine getirerek, vizyon projeleri hayata geçirmiştir. Yine önümüzdeki yerel seçimlerde Nuribey’li vatandaşlarımızın tercihi yine Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır. Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi. Ziyarette Başkan Danaoğlu, belde başkanlığına atanan Bekir Boran ve belde teşkilatına çalışmalarında başarılar diledi.